AKTUALIZACJA: W większości miejsc woda już płynie bez przeszkód, choć niektórzy mieszkańcy informują o zmniejszonym ciśnieniu.
Gorzowianie alarmują, że w północnych dzielnicach Gorzowa oraz okolicznych miejscowościach występują problemy z dostępem do wody. Między innymi z Górczyna napływają zgłoszenia o całkowitym braku dostaw. Słuchaczka RG z osiedla Sady zadzwoniła na nasza pocztę głosową:
Jak informują gorzowskie wodociągi problem dotyczy osiedla Górczyn oraz Janczewa, Wojcieszyc i Gralewa. Przyczyną był chwilowy zanik prądu, który wstrzymał pracę pomp. Obecnie sytuacja wraca do normy, przepompowania PWiK działa z pełną mocą i trwa ponowne napełniania rurociągu.









RADIO ZACHÓD



