Gorzów przygotowuje się do wprowadzenie czerwonej strefy. Choć ostatecznej decyzji jeszcze nie ma, miasto chce być gotowe na nowe obostrzenia.
Mówi rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela:
Największe zamieszanie jest teraz w szkołach ponadpodstawowych. – Wiele z nich jest już właściwie gotowych, by od poniedziałku rozpocząć naukę zdalną. Tak jest m.in. W Zespole Szkół Mechanicznych. Mówi dyrektor Piotr Kruk:
Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne, to te będą prowadzone w sposób stacjonarny, chyba że pracodawcy zdecydują inaczej.
Wciąż nie wiadomo, co ze szkołami podstawowymi. Coraz głośniej mówi się o tym, że nauczaniem zdalnym objęci zostaną także starsi uczniowie tych szkół.







![Niedosyt Stali, zastrzeżenia Sparty [KOMENTARZE]](https://radiogorzow.pl/wp-content/uploads/2026/04/4e59d3b6b2ebf47046142385eb61e5c1_xl-360x180.jpg)

RADIO ZACHÓD



